חזור למעלה
פורים 2016
דף הבית > חדשות ומבצעים

חברת התכשיטים ''אבגד'' תשתף פעולה עם כוכבי ''רוקדים עם כוכבים'' א...

במסגרת שיתוף הפעולה בין חברת התכשיטים "אבגד" והסטודיו החדש "DanceRoom" שהקימו אנה ארונוב ודני יוחטמן תיצור חברת "אבגד" קולקציה ייחודית לרקדני הסטודיו ותאפשר להם לענוד את תכשיטיה בהופעותיהם ובאירועים

שיתוף בפייסבוק    שיתוף בטוויטר    שיתוף באימייל

חברת התכשיטים ''אבגד'' תשתף פעולה עם כוכבי ''רוקדים עם כוכבים'' אנה ארונוב ודני יוחטמן בעלי הסטודיו החדש ''DanceRoom''

 

חברת התכשיטים "אבגד" החליטה לקדם שיתוף פעולה עם אנה ארונוב ודני יוחטמן בעלי הסטודיו החדש "DanceRoom" המוכרים גם ככוכבי תוכנית הריאליטי הפופולארית "רוקדים עם כוכבים" המשודרת בערוץ 2.

 

במסגרת שיתוף הפעולה בין חברת התכשיטים "אבגד" והסטודיו החדש "DanceRoom" שהקימו אנה ארונוב ודני יוחטמן תיצור חברת "אבגד" קולקציה ייחודית לרקדני הסטודיו ותאפשר להם לענוד את תכשיטיה בהופעותיהם ובאירועים. כמו כן, תעניק אבגד למשתתפי הסטודיו מחירים מוזלים ברכישת אבני חן וחומרי גלם לעיטור בגדי ההופעות. כגון: פנינים וקריסטלים מבית סברובסקי היוקרתי המאפשרים הופעה בלתי נשכחת נוצצת ומרהיבה.

אפי ברקול, מנכ"ל חברת התכשיטים אבגד מסביר כי "החיבור עם אנה ארונוב ודני יוחטמן הוא מאתגר ומרגש ואני משוכנע שהמהלך קולקציה מרהיבה וייחודית שתספק לרקדנים הופעות בלתי נשכחות מול קהל. הבחירה לשיתוף הפעולה עם אנה ארונוב ודני יוחטמן היא טבעית ומתבקשת מכיוון שתכשיטי אבגד הם בעלי נוכחות דומיננטית כיאה להופעות מול קהל".

זוהי אינה הפעם הראשונה בה חברת אבגד משתפת פעולה עם אנה ארונוב. ההחלטה על כך התקבלה בעקבות קמפיין התכשיטים המוצלח של אבגד אותו נבחרה ארונוב להוביל בשנת 2006.

כזכור, חברת תכשיטי אבגד נבחרה להעניק חסות לעונה הרביעית של רוקדים עם כוכבים המשודרת בימים אלה בערוץ 2 ואף העניקה חסות לתוכנית בכל העונות הקודמות.

הסטודיו החדש "DanceRoom" לריקודים סלוניים ולטיניים בבעלותם של אנה ארונוב ודני יוחטמן נפתח לאחרונה ברחוב נתן ילין מור בת"א.

על אבגד:

חברת התכשיטים "אבגד" נוסדה בשנת 1967, והינה החברה המובילה בישראל בתחומי יצור, יבוא/יצוא ושיווק חלקי תכשיטים, אביזרי אופנה, תכשיטים לכלות וערב, ויודאייקה. לרשת אבגד 5 סניפים בפרישה ארצית: בירושלים, בחיפה, באשקלון ושני סניפים מרכזיים בת"א. אבגד מתמחה באבני שיבוץ מבית סברובסקי, יציקות מיוחדות, סוגרים וחלקי קישור, אבני חן וחרוזים מכל העולם ומספקת פתרונות יצירתיים לסיטונאים וקמעונאים כאחד. בנוסף מציעה החברה סדנאות ללימוד עיצוב תכשיטים ברחבי הארץ. אבגד נבחרה להעניק חסות למשתתפי הריאלטי "גריז" ו"רוקדים עם כוכבים" ומאבזרת בתכשיטי קריסטל מרהיבים את המתמודדים לאורך כל התוכניות.

חברת התכשיטים ''אבגד'' תשתף פעולה עם כוכבי ''רוקדים עם כוכבים'' אנה ארונוב ודני יוחטמן בעלי הסטודיו החדש ''DanceRoom''

מודעת גוגל
:: חדשות אחרונות
אסף פלג קיץ 2015 אסף פלג קיץ 2015
קולקציית השמלות של chicnova קולקציית השמלות של chicnova
חנות האונליין 1item בסייל ענק! חנות האונליין 1item בסייל ענק!
יום האהבה 2015 יום האהבה 2015
המעצבת חגית טסה יוצאת במבצעי סוף עונה המעצבת חגית טסה יוצאת במבצעי סוף עונה
מבצע קיץ ברשת Timberland מבצע קיץ ברשת Timberland
מבצע ברשת המשקפיים XRAY מבצע ברשת המשקפיים XRAY
רשת SACK`S יוצאת במבצע סוף עונה רשת SACK`S יוצאת במבצע סוף עונה
סייל ברשת אריסטו שמט סייל ברשת אריסטו שמט

כל הזכויות שמורות לאתר dalook.co.il, קטלוגים וחנויות אופנה אונליין © 2015 :: הצטרפו אלינו