חזור למעלה
דף הבית > בלוג אופנה

בלוגי אופנת רחוב ובלוגים אופנתיים אחרים

יומני היקר, אתמול הייתי בתצוגת אופנה

 

כותבי בלוגים על אופנה מציגים את התחום באופן מיוחד ומפתיע

 

מאת: מור יעקובינסקי כץ

 

כתיבת בלוגים היא כבר מזמן לא נחלתם של הצעירים בלבד. הבלוגים, יומני רשת בעברית, מתחילים להיות ספקי תוכן ברשת האינטרנט כמעט כמו ערוצי התקשורת. יש מי שמנצל את הבלוג שלו כדי להעלות הרהורים על החיים, יש כאלה שמקטרים על המצב במדינה, ויש אנשים שמנצלים את הבלוג שלהם כדי לדבר על הדברים החשובים והמעניינים באמת – על תצוגת האופנה האחרונה בפריז למשל. בלוגרי אופנה מכל העולם מביאים תגובות וביקורות על מתלבשים, על מעצבים ועל תצוגות אופנה ומחזקים את העובדה שאנחנו, ציבור הצרכנים, הופכים לקובעים האמיתיים בתחום.

 

כדי שתישארו בעניינים, הבאנו לכם כמה דוגמאות לבלוגי אופנה מוצלחים:

 

 

Fifi

בלוג משעשע במיוחד. כותבת הבלוג מציגה את עצמה בשם פיפי לאפין, ארנבת. סיפור חייה מתחיל בכך שנולדה למשפחה מרובת ארנבים כאחות ל- 257 אחים ואחיות, ארנבים וארנבות, שכולם נפטרו ולכן היא היורשת היחידה של ההון המשפחתי (שהוא מניות בבורסה הבינלאומית לגזר וחסה). אכן נשמע סיפור מוזר, אך ככל הנראה מדובר בבלוג של מאיירת חובבת אופנה, הבוחרת להלביש את איורי הארנבות שלה בבגדים אופנתיים וטרנדיים במיוחד היישר מתצוגות האופנה החשובות בעולם. פיפי מציעה למכירה את איורי הארנבות שלה ומידי פעם גם בובות ארנבת עם ערכת אביזרי אופנה שונים. פיפי מביאה רשמים מתצוגות אופנה בעולם באופן שונה, מפתיע ומצחיק. בלוג שבהחלט שווה הצצה.

 

http://www.fifi-lapin.blogspot.com

 

fifi - בלוג אופנה

 

הילארי אלכסנדר

היום כל עיתונאי שמכבד את עצמו מחזיק בלוג שבו הוא מרשה לעצמו לכתוב את כל מה שהעורך גזל ממנו בעריכת הכתבות לעיתון המודפס. כזו היא הילארי אלכסנדר, עיתונאית אופנה מהחשובות באנגליה ועורכת אופנה במגזין "דה דיילי טלגרף". אלכסנדר מטיילת בתצוגות אופנה בכל העולם וכותבת בבלוג שלה ביקורות שבהן היא לא חוסכת במילים קשות ומשלבת גם רכילות על מאחורי הקלעים של תעשיית האופנה ועל מעשיות מוזרות של סלבריטאים. את כל אלו היא עושה בשפה קלילה וזורמת.

 

http://blogs.telegraph.co.uk/fashion/hilaryalexander

 

 

ההולך ברחובות

ישנם בלוגים רבים מרחבי העולם המנסים להביא את אופנת הרחוב, "ההולך ברחובות" הוא בלוג שמציג את אופנת הרחוב הישראלי, או התל-אביבי ליתר דיוק. את הבלוג כותבת ומצלמת יעל סלומה, המביאה תיעוד של מתלבשים מעניינים מרחובות תל אביב. סלומה מסתובבת ברחובות שינקין, קינג ג'ורג' ובסביבתם, בוחרת בקפידה עוברים ושבים עם סטייל אישי ומיוחד ומצליחה להוציא מהמצולמים, בנוסף לסגנון הלבוש, הבעות פנים שובות לב והעמדות מעניינות שלהם באמצע הרחוב.

 

http://thestreetswalker.blogspot.com

 

:: פוסטים אחרונים
7 מגמות אופנה - בגדי ים קיץ 2018 7 מגמות אופנה - בגדי ים קיץ 2018
7 נעלי VANS סופר טרנדים 7 נעלי VANS סופר טרנדים
חנויות אופנה אונליין חנויות אופנה אונליין
קניית נעליים מהאינטרנט קניית נעליים מהאינטרנט