מבצעי אופנה הרשמה
חזור למעלה
דף הבית > בלוג אופנה

הבלוגים הפופולריים ביותר

 
בעידן שבו אופנת העילית מתערערת ומעצבי העל בוחרים לשתף פעולה עם רשתות מסחריות ברור שכוחה של אופנת הרחוב גדלה ותופסת מקום דומיננטי יותר במפת האופנה הגלובאלית ולכן אין זה מפתיע שאתם מתעצם גם כוחם של בלוגי האופנה.
בלוגי אופנה שנתפסים כמקור אובייקטיבי ואמין לצריכת אופנה על שלל היבטיה תופס תאוצה גם בארץ וניתן למדוד זאת באמצעות הצלחתן של בלוגריות האופנה המובילות בישראל:
 
הסודות של ויקטוריה: ויקטוריה, סטודנטית בת 23, מתחזקת את בלוג האופנה המצליח שלה מזה כתשעה חודשים. הבלוג שיושב על פלטפורמת ישראבלוג מככב באופן קבוע בטבלת הבלוגים הפופולריים של האתר וצבר מיום היוולדו כמות מדהימה של 800,000 כניסות. הבלוג משמש כראי לסגנון האופנה הייחודי של ויקטוריה שמתבסס ברובו על פריטים זולים ונגישים לכולם וגם כראי לחייה ולסגנון הכתיבה הקולח והמשעשע שלה. אם תשאלו את ויקטוריה, היא תספר לכם שהיא הקימה את הבלוג בתום שירות צבאי של שנתיים שבו נדרשה כמו כולנו ללבוש את מדי החאקי הבלתי אופנתיים.
 
הבלוג של ויקטוריה
 
אפונה- דר משיח, 29, מתחזקת את אחד מבלוגי האופנה הותיקים בישראל. משיח, שמשמשת כחלוצת הז'אנר אם תרצו, מראה שאופנה יש גם בפריפריה ולא רק במרכז ת"א. הבלוג של דר מהווה הצצה לסגנון הלבוש שלה ולוכד את אהבתה לאופנה על כל גווניה.
 
נעלולה- אם יצא לכם לשמוע על בלוגי נעליים בחו"ל אז אתם מוזמנים להכיר את השגרירה הישראלית, נעלולה. שרון, הפנים מאחורי הבאנר, מתחזקת את בלוג האקססוריז הראשון בישראל עם פינות אהובות כמו "לאהוב או לשנוא" שבה קוראיה מבקרים נעל אחת ייחודית למראה שעולה לדיון או "בא לי בא לי" שבה שרון חולקת עם קוראיה את חשקיה העזים בפריט מסוים.
 
דנה מודנה- גם דנה, סטונדטית מירשולים, בדומה לדר מהווה את חלוצות הז'אנר בישראל. כשדנה הקימה את הבלוג לפני כשנתיים היא היתה עדיין תושבת ארה"ב ולכן הבלוג למעשה ליווה את חזרתה ארצה ואת קיומה האופנתי בבירת ישראל. הבלוג של דנה חושף את סגנונה הייחודי שכולל ערבוביה בין פריטים שמקורם ברשתות מסחריות לבין בגדי מעצבים ואת חייה המקסימים עם החבר ושני החתולים.
 
אוסף פרטי- שלי פלג, 29, היא הפנים מאחורי אוסף פרטי. פלג, מעצבת גראפית במקצוע, מעלה פעם-פעמיים בשבוע פוסט שבו היא חולקת עם קוראיה את טעמה האסתטי בלבוש באמצעות תמונות נהדרות שמצולמות על ידי הצלמת הפרטית שלה דנה. הבלוג של שלי מתאפיין בקו נקי ואסתטי מאוד החל מעיצובו ועד סגנון לבושה כאמור.
 
עם העלייה הגוברת בפופולריות של הבלוגים בישראל ניתן כיום לראות כי בלוגי אופנה חדשים צצים כמו פטריות אחרי הגשם. מהו בלוג האופנה החביב עליכם?
:: פוסטים אחרונים
אדידס ייזי בוסט אדידס ייזי בוסט
תכשיטי פנדורה בזול תכשיטי פנדורה בזול
7 מגמות אופנה - בגדי ים קיץ 2018 7 מגמות אופנה - בגדי ים קיץ 2018
נעלי ואנס בזול נעלי ואנס בזול