מבצעי אופנה הרשמה
חזור למעלה
דף הבית > בלוג אופנה

נעלי ואנס בזול

הסיפור מאחורי הסניקרס המובילות בעולם

בשנת 1944, פול ואן דורן נשר כיתה ח' בגיל ארבע עשרה, כאשר הוא הבין שהוא לא אוהב את בית הספר. היה לו תשוקה עזה לסוסים ומצא את דרכו למסלול המירוצים שבו זכה בכינוי "ההולנדי המצמד", ובשביל דולר אחד הוא היה נותן לך את הסיכויים למרוץ. אמו של פול, רנה, לא אהבה את הרעיון של פול בלי עבודה ולא בבית הספר, ולכן היא התעקשה שהוא יקבל עבודה אצל רנדי, יצרנית נעליים חד-פעמית בארה"ב. תפקידו הכריח אותו לטאטא את הרצפה ולבצע נעליים. פול בסופו של דבר פילס את דרכו במעלה הסולם והגיע לסגן הנשיא רק בגיל 34. רנדי הפך לאחד מיצרני הנעליים הגדולים ביותר בארה"ב. מהצלחתו המהירה של ואן דורן במסצ'וסטס, הוא נצטווה להסתובב במפעל של רנדי בגרדוויל שבקליפורניה, שהפסיד קרוב למיליון דולר מדי חודש. פול ואחיו ג'ים העבירו את משפחותיהם כדי לעזור למפעל. לאחר שמונה חודשים בלבד מהיותו המפעל פעל טוב יותר מזה של מסצ'וסטס. שלושה חודשים לאחר שהציל את מפעל "גארנוול", החליט פול שהוא רוצה לפתוח את מותג הנעליים שלו.
ב -16 במרץ 1966, ב -704 מזרח ברודוויי באנהיים, קליפורניה, פתחו האחים פול ואן דורן וג'יימס ואן דורן, גורדון סי לי וסרג' ד'אליה את חנות ואנס הראשונה תחת השם "ואן דורן גומי". העסק מייצר נעליים ומכר אותן ישירות לציבור. באותו בוקר ראשון, 12 לקוחות רכשו ואנס הסיפון נעליים, אשר כיום ידוע בשם "אותנטי". החברה הציגה שלושה סגנונות נעליים, אשר מתומחרות בין 2.49 דולר ל -4.99 דולר, אך ביום הפתיחה, החברה ייצרה רק דגמי תצוגה ללא כל מלאי מוכן למכירה - קופסאות החנויות היו ריקות.
עם זאת, 12 הלקוחות בחרו את הצבעים והסגנונות שהם רצו, והתבקשו לחזור מאוחר יותר אחר הצהריים כדי לאסוף את הרכישות שלהם. פול ואן דורן ולי מכן מיהרו למפעל לייצור הנעליים הנבחרות. כאשר הלקוחות חזרו באותו יום אחר הצהריים כדי לקחת את הנעליים שלהם, פול ואן דורן ו גורדון הבינו כי הם שכחו לשמור על עתודות מזומנים כדי לספק שינוי ללקוחות. הלקוחות נתנו להם את הנעליים וביקשו לחזור למחרת עם תשלומים. כל 12 הלקוחות חזרו למחרת לשלם עבור הפריטים שלהם.
הגרסה המקורית של לוגו סקייטבורד של Vans תוכננה בקליפורניה בשנות ה -70 על ידי מארק ואן דורן בגיל 13. בנו של הנשיא דאז והבעלים המשותף ג'יימס ואן דורן, מארק תכנן את הלוגו וריסס על הסקייטבורד שלו. בתחילה הציג את הלשונית על הנעל של סקייטבורד מוקדמת, הסגנון 95, הלוגו המקורי של Vans Skateboard הוא חלק חשוב של ההיסטוריה של Vans.

ב -1988, פול ואן דורן וגורדון מכרו את חברת Vans לחברת הבנקאות מק'קון דה ליאו ושות 'תמורת 74.4 מיליון דולר.


 
 
נעלי ואנס בזול
:: פוסטים אחרונים
אדידס ייזי בוסט אדידס ייזי בוסט
תכשיטי פנדורה בזול תכשיטי פנדורה בזול
7 מגמות אופנה - בגדי ים קיץ 2018 7 מגמות אופנה - בגדי ים קיץ 2018
נעלי ואנס בזול נעלי ואנס בזול