מבצעי אופנה הרשמה
בלוג אופנה

מפגש פסגה: מה קורה כששפתון ומשקפיים נפגשים?

צבע הליפסטיק הוא היעד התורן בדרכם של משקפי השמש להפיכת האדם ליצירת אומנות. הטרנד החדש מבקש להתאים בין צבע הליפסטיק למראה המשקפיים וצבעם. בחרנו עבורכן 10 אופציות נבחרות.

אם לא די במראה משקפיים אופנתיים שהרי הטרנד הנוכחי המבקש להתאים בין המשקפיים לצבע השפתון לוקח את סוגיית ההצהרתיות האופנתית צעד קדימה. "כולן רוצות להיראות ולהיות ייחודיות", קובעת ציפי פרזס מנהלת הרכש ברשת 'אופטיק דורון'. "בקיץ הקרוב הצבעוניות כובשת את המלתחה, והבעת הייחודיות בעזרת הצבע הופכת לקשה יותר. ההתאמה בין צבע המשקפיים לצבע השפתון פותחת מגוון רב של אפשרויות להבעת חזון ואמירה אישית מבחינה אומנותית ואופנתית. החוכמה בטרנד זה היא דווקא הניגודיות והצבעים המשלימים "הביטוי האומנותי והרעיוני בטרנד הוא לא ה-'Matchy Matchy', אלא דווקא ניגודיות הצבעים המעניקים את הבולטות המתבקשת או לחילופין צבעים משלימים – המחמיאים האחד לשני ומושכים יותר את העין".

"היופי בטרנד זה הוא שניתן לשחק בו", אומרת רוית אסף בעלת רשת בתי ספר לאיפור מקצועי. "כל צבע כמובן טומן בחובו משמעות ושילוב בין צבע המשקפיים לצבע השפתון יכול בהחלט ליצור אמירה אנרגטית. גל אלטמן המדריך הראשי של מותג האיפור האירופאי "גולדן רוז" מוסיף: "בחירת גוון השפתון לעיתים נעשית בהתאמה הרמונית מלאה לגוון השולט במסגרת המשקפיים וזאת כדיי לייצר סוג של אלגנטיות מרהיבה. אנו יודעים כי לעיתים יש העדפה לגוונים של ניוד וגוונים טבעיים ואז המראה הסופי המתקבל הוא סולידי אך עם זאת מטופח מאד".

"קיימת דעה רווחת ומוצדקת כי לעיתים השפתון הוא התמרוק המרכזי באיפור. לא אחת קורה כי נשים בוחרות להשתמש בשפתון דומיננטי והן נטולות כל מוצר איפור אחר ובכך הן מרגישות כי מלאכת האיפור בעצם הושלמה". קובע בועז שטיין אמן ומאסטר באיפור מקצועי "יותר ויותר מהמגמות ומהטרנדים האחרונים שנצפו על במות מסלולי האופנה בעולם הם שימוש בגוון עוצמתי על השפתיים, בגוונים נשיים של ורוד, אדום או כתום, זאת כאמור לצד פנים חפות מכל צבע אך כאלה המאובזרות במשקפיים המתכתבים עם הטרנדים האופנתיים. המראה המאוחד הזה יוצר אפקט נשי, אופנתי ומרהיב במיוחד".

 

רייבאן לסופר פארם + אסתי לאודר

ג'ורג'יו ארמני + פופה מילאנו

אנה קרין קרלסון לאורביטה + מייבלין ניו יורק

כריסטיאן דיור+ איב סן לורן

וויקטוריה בקהאם לאופטיק דורון + גולדן רוז

סוניה רייקל + גרלן

סוניה רייקל לאופטיק דורון + מאק

קארן ווקר + בועז שטיין

קלואה לאופטיק דורון + רוית אסף

קרולינה למקה ברלין + שיק תמרוקים


אהבת? שתף עם חברים
שיתוף בפייסבוק    שיתוף בטוויטר    שיתוף באימייל    שיתוף בוואטסאפ
© 2021 Dalook