מבצעי אופנה הרשמה
חזור למעלה
דף הבית > בלוג אופנה

בלוג אופנה - Fashion Blog


סופרוומן !

סופרוומן !

סלבס ארצנו צעדו על השטיח האדום יחד עם איילת זורר בפרמיירה לכבודה לרגל צאת סרטה החדש: איש הפלדה - "סופרמן"

על המסלול

על המסלול

על מסלולי האופנה נראות לצד קולקציות האופנה גם מגמות של תסרוקת, איפור ולק שלא בהכרח תואמות את פריטי הקוטור, שכן תכליתן של האחרונות היא להעניק טוטאל לוק ייחודי למראה כולו. איך מזהים ובונים את הטרנדים הבאים בכתבה הבאה

סקירה על השירות של גלוסיבוקס

סקירה על השירות של גלוסיבוקס

הרעיון פשוט מאוד: מידי חודש, לאחר ההרשמה לשירות, הנרשמת מקבלת לביתה לפחות חמישה מוצרי טיפוח ויופי – מוצר אחד בגודל מלא והאחרים בגודל מוקטן מהמוצר הרגיל או דוגמיות, בתוך קופסא ריחנית ומושקעת. תוכן קופסת הגלוסיבוקס הינו הפתעה ואין הנרשמות יודעות מראש מה הן הולכות לקבל בתוך הקופסא של אותו החודש.
שמלת כלה - את אחת ויחידה

שמלת כלה - את אחת ויחידה

בימים אלו סלון כלות ZOOG ממתג עצמו מחדש ומשקיע בגדול בקמפיינים, קטלוג ופרסום הראוי להתפעלות.

מיאו, חתולה

מיאו, חתולה

השבוע יש לי חשק עז לצאת לרחובות עם אייליינר מודגש ומוגזם בעיניים. אולי זו ההצלחה המטורפת של הסרט "עלייתו של האביר האפל" בהשתתפותה של אשת החתול (שאותה משחקת אן הת'וואי) או אולי זה בכלל בעקבות האופנה שהשבוע מציינים שנה למותה הטראגי של הזמרת האגדית איימי ווינהאוס ואולי זה שקמתי עם מצב רוח דרמטי.
איך לשמור על רומן הקיץ עם בגד הים שלך לאורך זמן

איך לשמור על רומן הקיץ עם בגד הים שלך לאורך זמן

אם עמדת בגבורה ובהצלחה בהליך בחירת בגד הים, אנחנו ממליצים לך לעקוב אחר שלושה טיפים חשובים שיעזרו לך לשמור על בגד הים שלך כמו חדש, גם בעונת הקיץ הבאה:
מזל טוב, ארה"ב!

מזל טוב, ארה"ב!

לכבוד יום ההולדת ה-236 של ארה"ב, שחל ממש היום, החלטנו להציג לכם מגוון פריטים בצבעי הדגל שלה בלא יותר מ236 ש"ח כדי להכניס אתכן לאווירה. ספרו לנו בתגובות מהו הפריט האהוב עליכן מכל המבחר ואולי תקבלו אותו במתנה!
בחזרה לעתיד: ליין תיקים ותכשיטים חדש למותג "מדוזה"

בחזרה לעתיד: ליין תיקים ותכשיטים חדש למותג "מדוזה"

השבוע, יושק ב"מדוזה" ליין עיצובי חדש ומעניין לא פחות, המכונה "אורנמנטיקה" ("לקשט ולעטר", מלטינית) אשר ישלב בין העבודה החדשנית המוכרת בתיקים של מדוזה לבין חומרים מסורתיים יותר ובטקסטילים המבוססים על טכניקות של אריגה וסריגה.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
3 מתוך 22