מבצעי אופנה הרשמה
חזור למעלה
דף הבית > בלוג אופנה

בלוג אופנה - Fashion Blog


קולקציה מאדום לשחור

קולקציה מאדום לשחור

בקיץ הזה ממשיכה קסטרו עם הקונספט של ליין הבגדים "CASTRO BLACK" שהתחיל בחורף האחרון, כשלצידו שני ליינים נוספים אשר גם הם זכו לשמות של צבעים: RED– ליין המתאפיין בנקודות ההשקה והשוני בין תרבויות המזרח המסורתיות לבין תרבות הלבוש המערבית המודרנית וBLUE– ליין פריטי הדנים המצליח של החברה.
לנה דל-ריי: הפנים החדשות של H&M?

לנה דל-ריי: הפנים החדשות של H&M?

למרות ש - H&M לא ממהרת לאשר או להפריך את הטענות, ה"ניו יורק פוסט" כבר מיהר לפרסם שלשום שהזמרת/אייקון האופנה, לנה דל-ריי, חתמה חוזה בתור הפנים החדשות של הרשת. עוד העיתון מדווח כי דל-ריי נמצאת כרגע בעיצומם של צילומי הקמפיין עבור הרשת בניו-יורק.
הלקים של קיץ 2012

הלקים של קיץ 2012

אחרי שהתעדכנו על כמה מהטרנדים החמים ביותר לעונה בנוגע לצבעוניות הלבוש, החלטנו לפנות לשלוש מחברות הלק המובילות המשווקות בארץ ולשאול אותן לגבי חמשת הצבעים המועדפים עליהן לקיץ הקרוב.
פרט, הדפס והדגם

פרט, הדפס והדגם

כמעט בכל קיץ, הבגדים המונוכרומטיים החלקים של החורף מפנים מקומם לטובת פריטים צבעוניים בעלי הדפסים מרובים. השנה, אחד מהטרנדים שנאלץ להתמודד איתם יהיה שילוב של כמה הדפסים ודוגמאות ביחד. זהו אחד מהטרנדים היותר קשים לביצוע ולכן אם אתן מנסות לאתגר את עצמכן בו, הרבו להשתמש במראה ובחברה טובה שתגיד לכן אם אתן נראות כמו מישהי שהתלבשה בחושך.
צבעוניות קיצית

צבעוניות קיצית

מבחינת ישראלים רבים, המילה "קיץ" מקבילה למילה "ים", שכן – אם כבר להזיע, אז לעשות את זה ביחד עם עוד המון אנשים אחרים בבגדי ים מול הנוף הכחול האינסופי של הים התיכון.
לא לכלות בלבד

לא לכלות בלבד

טרנד התחרה ממשיך איתנו מהשנה שעברה, רק שהפעם הוא מגיע בשילובי צבעים חזקים יותר ובגדלים משתנים. אם חושבים על זה לעומק, יש היגיון רב בשימוש בבדי תחרה בקיץ, כשהשאיפה הטבעית היא ללבוש כמה שפחות בגדים ובדים...
אביב הגיע

אביב הגיע

איך יודעים שבא אביב? מסתכלים סביב סביב, ואם רואים... המון נשים עם שמלות פרחוניות אז אפשר להיות בטוחים שהגיע הזמן לאוורר את הסנדלים ולהתחיל לעבוד על השיזוף.
תחרות הפקות אופנה - סילבסטר 2012

תחרות הפקות אופנה - סילבסטר 2012

לקראת השנה האזרחית החדשה אנו עורכים תחרות הפקות אופנה בנושא סילבסטר 2012 - הפרס - 1000 ש"ח לזוכים!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4 מתוך 22